Yavru köpek fiyatları ve satılık yavru köpek ilanları

MerhabaBen Büşra

Pati Dünyama Hoş Geldiniz...

Yavru Köpek Bakımı

Yorkshire Terrier

Yorkshire terrier

Yorkshire terrier, Birleşik Krallık kökenli olduğu bilinen, küçük bir terrier ırkıdır. O ufak görüntüsünün yanı sıra tüm terrier ırkı gibi fazlasıyla gözü pek ve korkusuzdur. Fazla cesur, enerjik ve zeki bir köpek ırkıdır. Ailesine çok bağlıdır sahibinden ayrı kalmak istemez. Yabancılara karşı mesafeli dururlar ve pek hoşlandıkları söylenemez. Diğer evcil hayvanları sevmez ve saldırgan tavırlar sergileyebilir. Başka köpek ırkları ile de pek geçindikleri söylenemez.

Ortalama ömürleri: 13–16 yıl
Boy: Erkek: 18 – 23 cm (Yetişkin, Omuzdan)
Kariyerine başladığı yer: İngiltere
Üst sınıf: Köpek
Karakteri: Korkusuz, Zeki, Kendinden emin,
Renkler: Mavi ve Ten, Blue & Gold, Siyah ve Bronz, Black & Gold
yorkshire terrier fiyatları
Yorkshire terrier sahiplenmek isteyenlerin bu ırkı araştırmaları gerekmektedir. Yorkshire terrier evde tek evcil hayvan olucaksa eğer doğru bir seçimdir. Apartman hayatına uygun ve evinizin koruculuk görevini dahi üstlenmeye hazır bir köpek ırkıdır. 

Yorkshire terrier fiyatları

Yorkshire terrier fiyatları günümüz de 4.000 TL ile 8.000 TL gibi fiyatlara sahiplendirilmektedir. Yorkshire yavrusu fiyatı ırkının özellikleri ve şecere durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Güzel bir yorkshire terrier sahiplenmek istiyorsanız bu fiyatları gözden çıkarmanız gerekmektedir.