Tüm sorularınızı hızlıca yanıtlayabilirim.

MerhabaBen Büşra

Pati Dünyama Hoş Geldiniz.

Yavru Köpek Nasıl Bakılır ?

Cavalier King Charles hakkında detaylı bilgiler;

Cavalier King Charles Spaniel, Birleşik Krallık’taki The Kennel Club ve American Kennel Club oyuncak grubunda sınıflandırılmış ufak bir spaniel cinsidir. 2000 yılından bu yana, Amerika Birleşik Devletleri’nde popülerlik kazanmıştır ve Amerika Birleşik Devletleri’nde en popüler 19. saf ırk olarak kendine yer bulmaktadır. Ülkemiz de gün geçtikçe popüleritesi hızla artmakta olan Cavalier ırkı hakkında söylenenleri doğrular niteliğindedir.

Cavalier king charles

cavalier king charless yavrusu hakkında detaylı bilgiler burada

Cavalier King Charles asil karakteri ve ufak yapısıyla ün sahibi olmuş müthiş sevimli bir köpek ırkıdır. Apartman hayatınızda size ev arkadaşlığı yapabilecek ufak ırkların başında gelmektedir. Sempatik görünümüyle canı yansa bile sert tepkiler vermeyen bir ırk olduğunu söyleyebilir ve çocuklu aileler için tavsiye ettiğimiz ırklardandır. Bu sebeple cavalier king charles ırkı çocuklarla hoş vakit geçirebilir ve çocuklarla anlaşması son derece başarılıdır.

Cavalier King Charles Özellikleri

Ortalama yaşam süresi9–14 yıl
Kariyerine başladığı yerBirleşik Krallık
Karakteri: Sosyal, Sevecen, Korkusuz, Sabırlı, Oyuncu, Uyumlu
RenklerSiyah ve Bronz, Üç Renk, Blenheim, Ruby
BoyErkek: 30 – 33 cm (Yetişkin), Dişi: 30 – 33 cm (Yetişkin)
KütleErkek: 5,9 – 8,2 kg (Yetişkin), Dişi: 5,9 – 8,2 kg (Yetişkin)

Cavalier king charles fiyatları ;

Cavalier King charles

Cavalier King charles yavrusu ve cavalier fiyatları

Cavalier king charles sosyal medya ve internetin de etkisiyle son zamanlarda popüleritesini hızla arttırmaya devam etmektedir. Safkan bir Cavalier fiyatı günümüz de 4.500 TL olarak kabul görmektedir. Irkın şecere durumuna göre fiyat artış gösterebilmektedir. Şecereli bir cavalier sahiplenmek istiyorsanız 7.000TL yada 8.000 TL gibi belkide daha fazla rakamları göze almış olmanız gerekmektedir.

Sizler de Cavalier sahiplenmek ve Garantili yavru istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.
İletişim : 0 553 076 16 00